Історія зуботехнічної лабораторії «SENERGY»
Історія
01
Зубний технік,
засновник лабораторії.
Сергій
Грибовський
SENERGY
За 15 років з моменту створення лабораторії на шляху до мети ми досягли немалих успіхів. Декілька тисяч безметалевих та декілька десятків тисяч металевих реставрацій, через наші руки пройшли більше тисячі пацієнтів серед яких є відомі особистості, які носять наші вироби щодня.

То ж на сьогодні "SENERGY" - це найбільша та найсучасніша лабораторія м.Львова та всієї західної України. І нам є чим пишатись.
Найбільша та найсучасніша лабораторія всієї західної України.
by. Smile Energy Group
Коли ми заснували лабораторію вона далеко не виглядала так як зараз. Хоча на той час, навіть до того стану лабораторії який був, це зайняло близько двох років на її підготовку

Згідно продуманого та спланованого проекту ми відкрили ливарну кімнату в лабораторії за допомогою кредитних коштів, що виявилося вкрай не просто. Вже тоді під час перевірки експертом банку виникли питання та пропозиції по покращенню адміністрування та фінансового обліку, так у лабораторії з'явився перший адміністратор. За 15 років з моменту створення лабораторії на шляху до мети ми досягли немалих успіхів. Декілька тисяч безметалевих та декілька десятків тисяч металевих реставрацій, через наші руки пройшли більше тисячі пацієтів серед яких є відомі особистості, які носять наші вироби щодня.
2006-2009р. - Заснування
До 2011 року
Ми були першою лабораторією м.Львова, яка почала пресувати дисилікат-літію Е-МАХ. В засновника, керівника та старшого техніка в одній особі - Сергія Грибовського за цей період сформувалось бачення майбутнього, викристалізовувались мета та задум.

Одною з найбільших перемог було отримання кредиту на купівлю СAD-CAM системи Zirkon Zahn, яка значно підняла рівень якості виробів у лабораторіі. З'явилося нове бачення професії зубного техніка.
Пройшли більше 20-ти різноманітних курсів та лекцій, які значно підвищили рівень знань та компетентність наших спеціалістів.
Ще одним досягненням стало розширення площі лабораторії вдвічі, за рахунок купівлі другої половини будівлі.

2015 рік відзначився удосконаленням та збільшенням кількості комп'ютеризованих робочих місць.

Це посприяло тому що вже згодом у 2016 році наша лабораторія розрослась до 2-ох лабораторій та навчального центру «Smile Energy Academy» під егідою якого успішно пройшло чимало курсів для стоматологів та зубних техніків. Зокрема від таких лекторів як: Христина Ревчук (Ів. Франківськ, співвласник лабораторії), Олександр Серьогінов (Луцьк, власник лабораторії), Ryo Miwa (Японець, власник лабораторії в Польші) та інші.
2013-2016 р.
У квітні 2017 року наша лабораторія стає сертифікованою лабораторією «Straumann Lab Academy».

У червні 2017 року – сертифікована лабораторія «GC Initial».

2017 р.
В травні 2019 року зуботехнічна лабораторія Smile Energy розширилась до 25 професійно-технічних спеціалістів: зубних техніків(керамістів, cad дизайнерів, cam операторів та ін.

В наслідок такого масштабування, засновником та власником лабораторії Сергієм Грибовським було прийняте рішення про створення компанії Smile Energy Group та виокремлення таких напрямків розвитку:
2019 р.
1. Зуботехнічна лабораторія Smile Energy Premium Lab;
2. Зуботехнічна лабораторія Contour;
3. Фрезерний центр Cadcam energy;
4. Навчальний центр Smile Energy Academy.
До зуботехнічної лабораторії Smile Energy Premium Lab увійшло три Кераміста високого класу та чотири Cad Дизайнери з досвідом роботи аналогового та цифрового протоколів - виготовлення зуботехнічних виробів на зубах та імплантах.

Працівники лаболаторії працюють на сучасному обладнанні та з сучасними матеріалами в цифровому протоколі, постійно вдосконалюючи свої знання та навики на практичних та теоретичних курсах по виготовленню зуботехнічних конструкцій.

2020-й рік дав старт переговорам та роботі над ребрендингом і стилістикою лабораторії.
2020-2021 р.
На початку 2021 року керівництво зуботехнічної лабораторії Smile Energy Premium Lab прийняли рішення про зміну назви на -
SENERGY dental studio, а також оновлення
та більш якісний сервіс для наших клієнтів.
Прокласти маршрут:
Почніть співпрацю вже зараз.
Менеджер по роботі із клієнтами